Kontakta sotaren
Ring i första hand till kontoret!

Välkommen med din förfrågan!

Kontor Sydnärke
Öppet vardagar 7.00–12.00. Ring för tidbokningar, ombokningar och fakturafrågor.
Besöksadress:
Åshammarsvägen 17, 694 96 Åsbro
Tel: 0582-500 90
Fax: 0582-500 92
E-post: kontoret@sotaren.se

Kontor Karlskoga Degerfors
Öppet vardagar 11.00–13.00.
Vi har tagit över Karlskoga-sotarens avtal fr.o.m. 1 januari 2015.
Besöksadress:
Hangarvägen 13, 691 35 KARLSKOGA
Tel: 0586-72 10 70
Fax: 0586-72 10 73
E-post: karlskoga@sotaren.se

Medarbetare
Kontakta våra medarbetare på mobilen vid t.ex. akuta förhinder den aktuella dagen. Övriga bokningsärenden sköts via vårt kontor.

Mikael Johansson
Mikael JohanssonVD
0582-500 90
mikael@sotaren.se
Mariana Junttila
Mariana JunttilaKontorist
0582-500 90
kontoret@sotaren.se
Lennart Skönvall
Lennart SkönvallSkorstensfejare
Distrikt: Askersund
076-778 83 66
lennart@sotaren.se
Jörgen Eriksson
Jörgen ErikssonSkorstensfejare
Distrikt: Hallsberg
076-778 83 69
jorgen@sotaren.se
Patrik Nilsson
Patrik NilssonSkorstensfejare
Distrikt: Kumla
076-778 83 68
patrik@sotaren.se
Henry Lavonen
Henry LavonenSkorstensfejare
Distrikt: Laxå
076-778 83 65
henry@sotaren.se
Marcus Hjortzberg
Marcus HjortzbergSkorstensfejare
Distrikt: Degerfors
070-420 30 73
marcus@sotaren.se
Mats Pettersson
Mats PetterssonSkorstensfejare
Distrikt: Karlskoga
070-420 30 75
mats@sotaren.se
Robert Lilja
Robert LiljaSkorstensfejare
Distrikt: Karlskoga
070-420 30 72
robert@sotaren.se
Josef Adam
Josef AdamSkorstensfejare
076-77 88 371
josef@sotaren.se
Jerry Sääf
Jerry Sääf
Distrikt: Karlskoga
070-420 30 74
jerry@sotaren.se
Stefan Sturaro
Stefan Sturaro
Distrikt: Karlskoga
070-420 34 38
stefan.s@sotaren.se
Mikael Johansson
Mikael JohanssonVentilationstekniker
Distrikt: Karlskoga
070-420 30 76
mikael.h-i@sotaren.se
Jonas Nordin
Jonas NordinProjektledare ventilation
076-778 83 75
jonas@sotaren.se
Sofie Johansson
Sofie JohanssonVentilationstekniker
076-778 83 62
sofie@sotaren.se
Lamai Johansson
Lamai JohanssonVentilationstekniker
076-778 83 74
lamai@sotaren.se
Daniel Pedersen
Daniel PedersenVentilationstekniker
076-778 83 70
daniel@sotaren.se
Joakim Pedersen
Joakim PedersenVentilationstekniker
076-778 83 73
jocke@sotaren.se
Andreas Skönvall
Andreas SkönvallVentilationstekniker
076-778 83 72
andreas@sotaren.se
Anders Danielsson
Anders DanielssonBesiktningsman
076-778 83 64
anders@sotaren.se
Stefan Carlsson
Stefan CarlssonBesiktningsman
076-778 83 67
stefan@sotaren.se
Thomas Lööv
Thomas LöövBesiktningsman
076-778 83 63
thomas@sotaren.se
Anton Lempicki
Anton LempickiSkorstensfejare
076-778 83 99
anton@sotaren.se